Od września 2022 wdrażamy system dla rodziców

Żłobek Bajeczka to:

miejsce, w którym profesjonalnie i z zaangażowaniem zajmujemy się opieką nad dziećmi w wieku 1 do 3 lat. Zapewniamy opiekę wychowawczą, wspomagamy indywidualny rozwój dziecka, uczymy zabawy w grupie, dzielenia się z innymi, uczymy umiejętności niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu.

1. Bezpieczeństwo

W naszym żłobku kładziemy największy nacisk na bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Wszystkie meble i zabawki posiadają atesty bezpieczeństwa. Wszystkie meble pozbawione są ostrych krawędzi.

2. Rozwój

Profesjonalna kadra dba by w czasie zabawy nasi podopieczni również uczyli się wrażliwości, samodzielnego myślenia, kreatywności oraz dba o rozwój ruchowy każdego z dzieci.

3. Komfort

Nowoczesne wyposażenie, wysokiej jakości meble, bezpieczne zabawki, dostosowane sanitariaty. Wszystko nowe, zadbane i wysokiej jakości. W takich warunkach, każdy bobas mile spędzi czas.

4. Doświadczenie

Dziećmi opiekują się nauczycielki z różnym stażem pracy i o różnorodnych osobowościach. Wszystkie posiadają dużą wiedzę o potrzebach rozwojowych dzieci. Umiejętnie wspierają je w rozwoju emocjonalnym, intelektualnym, społecznym i ruchowym. Pozwala im na to zdobyte wykształcenie pedagogiczne i otwarcie na wiedzę wspomagającą dziecko w jego wszechstronnym rozwoju.

Nasze placówki

<a name="placowki"></a>

Niepubliczne Przedszkole “Bajeczka”

Oś. Batalionów Chłopskich 5, 32-650 Kęty